Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Półki magazynowe wykonane przez zakład MAG – COMPLEX

Półki do magazynów wykonane przez firmę MAG – COMPLEX to wyroby praktyczne, zaliczające się do bezpiecznych i estetyczne. W związku z tym, spełnią wszystkie oczekiwania, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Kupujący mają możliwość poza nimi zaopatrzyć się również w innego rodzaju produkty, a więc są w stanie zagospodarować w całości powierzchnię magazynową. Są to wyroby w podkategoriach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to nabywcy mogą wybierać: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich uniwersalne użycie. Transport towaru na paletach stanowi podstawę w wielu branżach, w związku z czym magazyny powinny być do tego przystosowane. Półki paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, gwarantującym szybki rozładunek. Są one skonstruowane w ten sposób, iż posiadają odporność na uderzenia wózków widłowych w ruchliwych obiektach magazynowych.

Zapewniają one także mobilność przy większych obciążeniach. Bazująca na modułach konstrukcja takich półek powoduje, iż można je bez przeszkód naprawić, kiedy przykładowo uderzy o nie wózek widłowy. Kolejną propozycją w ofercie są regały półkowe, a więc główny rodzaj regału, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w obiektach magazynowych, ale też w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Półki na jakich może pomieścić się towar do 700 kilogramów są łatwo dostępne, czyli bez przeszkód wykonywana jest praca w określonym miejscu, w którym taki regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych zakład również zadbał o modułową budowę, czyli dopasowanie regałów do prywatnych potrzeb nie okaże się skomplikowane, podobnie jak i jego dalsza przebudowa. Poza produktami do jakich wliczają się regały magazynowe dostępne są także regały wspornikowe, umożliwiające maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej w przypadku składowania w jej obrębie wyrobów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy tego typu regał jest wytrzymały.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY