Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działanie oczyszczające białej szałwii

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii zostało podane pod adresem goldenteacher.pl. Głównie kadzidła z takiej rośliny wykorzystuje się do oczyszczenia domu. Rekomendowane jest to między innymi w czasie przeprowadzania się. Należy pozamykać wszystkie drzwi i okna, jak i zapalić ulubioną świeczkę. Liście białej szałwii powinny zostać umieszczone w ceramicznym, zrobionym ze szkła albo w zrobionym z gliny naczynku, wykazującym odporność na ogień. Po podpalaniu pęku liści białej szałwii trzeba płomień ugasić oraz zostawić dymiące liście.

Następnie można zająć się okadzeniem drzwi wejściowych oraz pozostałych pomieszczeń. Po przeprowadzeniu rytuału należy zostawić szałwię białą w centrum mieszkania aż do momentu całkowitego wypalenia się rośliny. Na końcu zaś mieszkanie trzeba wietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, należy w całości mieszkanie dokładnie sprzątać. Trzeba rytuał zrobić w każdym pokoju, poruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z zastosowaniem szałwii można także oczyszczać siebie.

W takim celu trzeba rozpocząć od głowy, a skończyć na stopach. Jest to polecane dla osób, które będą zmęczone albo czują się przytłoczone kłopotami. biała szałwia wykazuje także wiele innych właściwości i można z niej na przykład robić mającą właściwości oczyszczające herbatkę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowiodły, iż jedna herbata na dzień obniży poziom cukru we krwi, poprawi krążenie oraz korzystnie wpływa na działanie gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Wdychanie naparów z białej szałwii bardzo dobrze wpływa na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY