Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje na temat złej podróży

Wiadomości w temacie bad tripu wskazane są na witrynie w wyjątkowo korzystny sposób oraz wyczerpią one tematykę w pełni. Dlatego jeżeli ktoś chciałby się lepiej zorientować, to ma pewność, że to pozyska. Bad trip to określenie na wywołujące przerażenie albo trudne epizody po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym. Najczęściej przeżycia te powstają po psychodelikach. Mogą wtedy pojawić się: halucynacje lub doznania o podłożu lękowym różnego stopnia.

Często bad trip pojawia się u spożywających narkotyki, jacy nie posiadają wiele doświadczeń powiązanych z daną substancją. Jeżeli będą mieć natomiast osobiście w sobie napięcie emocjonalne powiązane z problemami codzienności, to pojawi się o wiele większe ryzyko, że właśnie u nich powstanie bad trip. Dodatkowo wydarzenie takie może być rezultatem nieodpowiedniego set and setting, czyli negatywnego ukierunkowania psychicznego, niekorzystnych sytuacji lub złego doświadczenia pod wpływem psychodelików. Set w takim przypadku oznacza kondycję psychiczną, samopoczucie, rozmyślania oraz plany, a setting to całość bodźców, jakie dostarczone są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one powstawać zarówno od osób, jak i od miejsca. Z tego względu, nie warto przyjmować narkotyków, kiedy nie czujemy się komfortowo w danym otoczeniu. Kiedy ktokolwiek będzie zmagać się z jakimkolwiek, nawet najmniejszym niepokojem, to również powinien zastanowić się, czy nie zażywać narkotyku w innym przedziale czasowym. Nie warto bowiem ulec opinii grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY