Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Metody oddziaływań terapeutycznych i masaże, z których można skorzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych

Terapie i masaże, z jakich można skorzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez doświadczonych specjalistów którzy zajmują się medycyną naturalną. Są oni nad wyraz zaangażowani we własną standardową pracę, a więc te osoby, które się do nich skierują, od razu dostrzegają iż była to po ich stronie słuszna decyzja. Realizowane terapie to: terapia z użyciem pijawek, świecowanie uszu, dietetyka medycyny chińskiej, terapia z użyciem biorezonansu, a także stawianie baniek na zachowanie odporności. Oddzielną propozycję zabiegową punkt uwzględnił, gdy chodzi o nakłuwanie igiełkami ciała.

W zakresie tego klientki mają możliwość korzystać z: klasycznej akupunktury, akupunktury skóry głowy w miejscu w którym jest ona owłosiona, akupunktury kosmetycznej, jak i moksoterapii. W wypadku masaży udostępnione są: masaż próżniowy, masaż MUD, masaż aromaterapeutyczny, masaż czułych punktów stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż miodem, masaż ogniowy, masaż techniką delikatnego dotykania kręgosłupa, drenaż limfatyczny, masaż oczu i masaż próżniowy twarzy. Można też zapisać się na zabiegi pielęgnacji jakimi są: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacyjny twarzy, masaż specjalnym kamieniem po twarzy, jak i kinesiotaping twarzy.

Konkretne zabiegi pod względem tego jak przebiegają, wskazań, przeciwwskazania, jak i spodziewanych efektów opisane są pod domeną balanse.pl gdzie dobrze będzie zajrzeć, aby sprawdzić między innymi kosztorys. W przypadku wątpliwości, jeszcze jakichś zapytań udzieli personel. Punkt rozpoznawalny jest też z tego, że można tam wpisać się na diagnozę. Mający doświadczenie specjaliści oferują: badanie żywej kropli krwi, badanie z użyciem biorezonansu, badanie poziomu homocysteiny, analizę pierwiastkową z włosa, analizę nietolerancji pokarmowych, badanie poziomu witaminy D, oraz diagnostykę pod kątem pojawienia się robaków.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY