Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Plusy, które wskazują na to, iż opłaca się spotkania o charakterze biznesowym organizować w Mixbud

Obiekt hotelowy Mixbud to w głównej mierze rzetelnie przygotowana aula na spotkania biznesowe. W takim razie jest to miejsce świetnie nadające się do przygotowania spotkań o charakterze biznesowym, zaprezentowania oferty handlowej lub organizowania wydarzenia z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest także maksymalnie wyposażony, co będzie sprzyjało interesującemu spędzeniu czasu wolnego. W auli na konferencje znajduje się pełne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz WiFi.

W dodatku sala wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, jaki pozostaje kompatybilny z większością komputerów stacjonarnych oraz komputerów przenośnych. Aula jest również bardzo dobrze nagłośniona, co będzie sprzyjało prowadzeniu dyskusji w czasie wydarzenia. Dodatkowo można korzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne zaprezentowanie programu wystąpienia. W trakcie konferencji obsługa serwuje kawę i herbatę. Na dodatek można także zamówić jedzenie. Abstrahując od faktu, jak długo potrwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, ponieważ aula ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są w pobliżu drogi ekspresowej E30, co pozwala na bezzwłoczne dotarcie na spotkanie. Szczegóły w temacie każdego wydarzenia biznesowego, jak i kwestie powiązane z obsługą można omówić już po składaniu rezerwacji.

Również w trakcie trwania całego wydarzenia można oczekiwać wsparcia kadry. Atuty, które przemawiają za tym, że warto spotkania biznesowe organizować tutaj są nie do podważenia. Obiekt ma maksymalnie wyposażoną aulę na konferencję na trzydzieści pięć osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można przygotować mniejsze spotkanie biznesowe lub prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Mixbud proponuje miejsca noclegowe 2, trzy, 5 oraz 6 osobowe, z własną łazienką. Przekonuje także smakowita propozycja śniadaniowa, bar oraz spokojne miejsce do odpoczynku.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY