Świadczenia zakładu Wecker: iniekcje geotechniczne

Usługi zakładu Wecker obejmują iniekcje geopolimerowe. Pracownicy po sprawdzeniu wszystkiego na miejscu, oceniają, jakie mają być zrobione podbicie posadzki, aby wzmacnianie posadzek było zrobione perfekcyjnie. Robione są otwory o małych średnicach, co wzmocni warstwę terenu i pozwala go przez dłuższy czas wyeksploatować. Materiał iniekcyjny wypełnia powstałe ubytki, co poprawia nośność gruntu. W czasie każdej z iniekcji monitorowane są ruchy obiektu, co pozwoli oceniać jakie należy przeprowadzić czynności.

Kiedy realizowane jest podbicie posadzki, trzeba prędko działać, by polepszyć parametry izolacji. To umożliwione, gdyż geopolimery są neutralne dla środowiska oraz odporne na oddziaływanie wilgoci. Jeżeli wobec tego w należącym do Ciebie obiekcie mieszkalnym osiądą fundamenty, jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym. Podnoszenie i stabilizowanie nie sprawią nam najmniejszych kłopotów. Po podniesieniu posadzek z danego obiektu można będzie już korzystać po paru godzinach.

Prace iniekcyjne nie wpłyną w sposób znaczący na funkcjonowanie obiektu, jaki jest wzmacniany. Materiał do iniekcji jest po ostygnięciu kilkukrotnie lżejszy niż beton, co nie obciąży gruntów. Wypełnione ubytki przywracają nośność a także styczność gruntu z fundamentami. Geopolimery wykorzystane do wszystkich prac są autorsko opracowanymi, wieloskładnikowymi polimerami, spełniającymi najwyższe oczekiwania dla środowiska oraz dla bezpieczeństwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić