Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pierścionki diamentowe na indywidualne zamówienie

Pierścionki diamentowe na indywidualne zamówienie wykonuje marka QUEEN DIAMOND. To opcja dla takich osób, które chcą posiadać pierścionek zrobiony stricte tak, jak tego chcą. Każdy projekt jest precyzyjnie wykonany przez wykwalifikowanych jubilerów i to w taki sposób, jak wymagają tego klienci. Dlatego specjaliści otwarci są na wszystkie koncepcje. Klienci będąc zdecydowanymi na indywidualnie zrobiony pierścionek z diamentem mogą zdecydować o: wyglądzie diamentu, wybarwieniu złota, ilości oraz właściwościach kamieni szlachetnych.

Realizacja zlecenia z takiego obrębu to od 2 do czternastu dni roboczych. Wystarczy przesłać do firmy szkic albo zdjęcie wymarzonego pierścionka, a jubilerzy zrobią projekt trójwymiarowy. Po jego zaakceptowaniu przez zamawiającego, marka będzie zajmować się zrealizowaniem. Można także zdecydować się na zrobienie graweru, co jest dostępne nieodpłatnie.

Oferta marki jest duża, z kolei jeśli ktokolwiek chciałby mieć projekt indywidualny, to może spodziewać się, iż zostanie on dla niego wykonany. To przykładowo bardzo dobre rozwiązanie gdy ktokolwiek chce wręczać specjalny pierścionek zaręczynowy lub pierścionek dla bliskiej osoby z okazji urodzin. Luksusowe pierścionki diamentowe QUEEN DIAMOND są dobierane przez osoby, jakim zależy na tym, żeby kupować wywodzące się z branży jubilerskiej produkty wysokiej wartości użytkowej. W ofercie udostępnione są też kolczyki oraz zawieszki. Dlatego można tu zamówić parę produktów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY