Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe organizowane przez Strefę Skoków w duecie z instruktorem mają miejsce w całym kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miejscowościach są oferowane, jakie są szczegóły oraz jaka jest cena za skok. Kiedy ktokolwiek zdecyduje się na skakanie ze spadochronem, to może natychmiast doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Najważniejsze informacje podane są też na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to przeżycie nie do porównania z żadnym innym i jeśli tylko klient ma takie życzenie, to musi się decydować. Prędkość przekracza wtedy dwieście kilometrów na godzinę. Można oglądać zapierające dech w piersiach krajobrazy, jak i odczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. Głównie zaś jest to idealna zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie da się zapomnieć. Najwyższe uprawnienia pilotów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim instruktor skacze razem z klientem. W tandemie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest z kolei podczepiony do spadochronu za pomocą specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, zależnie od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak realizowany jest skok w tandemie pasażer jest na szkoleniu. Skok trwa od 35 do pięćdziesięciu pięciu sekund. Spadochron główny otwiera się na wysokości tysiąc siedemset m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około pięć do 10 minut. Klient ma wówczas okazję do próbowania samodzielnego sterowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY